آیا بعد از مطالعه اولیه باید تست بزنیم؟

0
0

سلام استاد محترم من مشاورم پزشک هست بعدش بهم میگه همه درساتواول کل یه مبحث روبخون بعدبروتست بزن که یکمی فاصله میفته وخودش میگه اینجوری خوبه چون اون موقعی که درسنامه رومیخونی بلافاصله تست میزنی فایده ندارم،منطقی هم هست چون ادم باتست درگیرمیشه حالااین روشو ادامه بدم؟؟؟؟؟؟

با تشکر از پاسخ شما

0
0

در ارتباط با سوال شما

در ارتباط با مشاور شما من باید بگم بسیاری از این مشاوران که در این زمینه مطالعه و تحقیق نکردند با استناد به این موضوع که خودشون از یک روش خاص نتیجه گرفتند ، میان و اون روش رو به دیگران تعمیم میدن . این موضوع را دقیقأ من در فایل صوتی ویژگی مشاور کنکور خوب بهش به طور مفصل پرداختم.

ولی باید بگم چون مشاور شما چون قوی بوده ، میتونسته این کار رو بکنه ولی باید این رو در نظر داشته باشیم که حل تست آموزشی همانطور که در فایل صوتی روش تست زنی به طور مفصل بهش پرداختیم ، تکمیل کننده ی فرآیند آموزش هستش و دانش آموز باید بلافاصله بعد از مطالعه تست به صورت آموزشی ( نه سنجشی و نه زماندار ) بزنه تا دستش روی مطلب راه بیفته.

پس توصیه ی مشاور شما بسیار سخت گیرانه هستش و قابل تعمیم به تمامی افراد و تمامی مباحث نمیشه (شاید در ارتباط با تاریخ ادبیات و اینطور مباحث رو بشه این کارو کرد ولی نه تمامی فصول و کتابها )

از تجربه ی رتبه برتر میشه استفاده کرد ولی نه اینکه با هر سطحی که هستی عینأ اون کار رو انجام بدی

موفق و پیروز باشید.

0
0

سلام دکتر تو یکی از فایلای مشاوره گفتید که تست زمان دار رو از اواخر آذر شروع کنیم درسته؟الان وقتشه دیگه؟تست زماندار زمانش باید مثل زمان کنکور باشه؟یعنی قبلش بگیم چند تا تست تو چه زمانی؟

  • محمد پاسخ داده شده 2 هفته قبل
  • آخرین ویرایش 2 هفته قبل
0
0

سلام

پیشنهاد من اینه که متناسب با شرایط خودمون بیایم و این کار رو انجام بدیم و نخواهیم که یک قانون ثابت تعریف بکنیم.

برای دانش آموزی که اوضاعش خوبه پیشنهاد میکنم از الان تست زماندار رو شروع بکنه

ولی اگر اوضاعت خوب نیست این کار رو میتونی تا آخر اسفند هم به تعویق بندازی

البته هر چقدر ما زوتر به حدی از تسلط برسیم که بتونیم این تست زماندار رو بزنیم مسلمأ بهتر هستش

نمایش 3 نتیجه
پاسخ شما
ارسال پست توسط میهمان یا
نام*
ایمیل*
زلند